Naši milí,
po 7 letech jsme si nadělili nový název i logo. FILTERMAC se mění od 1. února na LOKNI. Proč? Nevyslovoval se úplně snadno a ani na psaní nebyl zrovna jednoduchý. Věříme, že se vám český název LOKNI líbí stejně jako nám. Logo navrhl mladý designer Vítek Škop.

Loňský rok?

Off-line zase vytlačil on-line, a to se projevilo nejen ve vypitých hektolitrech vody, ale hlavně v množství ušetřeného plastu. Milník 8 000 000 PETek (200 tun plastů) nám udělal opravdu velkou radost. U srdce nás hřeje ještě číslo z naší mobilní aplikace. Už 50 000 uživatelů si pravidelně čepuje filterku do vlastní láhve. Děkujeme za důvěru, žene nás kupředu.

V celé síti proběhla instalace vylepšené filtrace. Studentům děkujeme za podnět k předělání QR čteček. Nové najdete již na všech filtračních stanicích LOKNI.

Stali jsme se semifinalistou Cen SDGs v kategorii Cirkulární ekonomika. V rámci projektu BEZPETEK přibylo 22 nových stanic. Školy i široká veřejnost mají v roce 2023 ještě poslední možnost získat filtrační stanici od LOKNI v rámci dotace EU zdarma. Jestli víte, komu by se hodila, budeme moc rádi, když nás doporučíte.

Martin Václavík
CEO LOKNI (FILTERMAC)