Nově jsou naše LOKNI stanice na filtrovanou vodu umístěny také v Českých Budějovicích. V rámci rozšiřování naší sítě filtračních stanic LOKNI jsme umístili tři nové stanice vůbec poprvé do Českých Budějovic, kde se těší velké oblibě.  

První LOKNI stanice na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích 

Perlivou i neperlivou filtrovanou vodu si mohou zdarma natočit studenti Ekonomické fakulty JU. LOKNI naleznou v pavilonu učeben F u studijní místnosti.  

Jak si natočíte vodu zdarma? 

  • Stačí si jen stáhnout aplikaci LOKNI  
  • Vybrat tarif SPONZOROVANÝ
  • Naskenovat QR kód
  • Vybrat mezi perlivou a neperlivou vodou

 V pondělí 20. 11. 2023 se také uskutečnilo Slavnostní otevření této LOKNI stanice, na kterém byla přítomna děkanka Ekonomické fakulty JU. Akci zaznamenávala také Jihočeská televize.  

 Slavnostní otevření LOKNI na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity

 

Přítomna byla také Jihočeská televize

 

Řešení pitného režimu s LOKNI na gymnáziích

V Českých Budějovicích také v září proběhla instalace čtyř výdejníků LOKNI Office do prostor Biskupského gymnázia J. N. Neumanna, které tímto krokem řeší pitný režim svých studentů a nabízí jim filtrovanou perlivou i neperlivou vodu zdarma.

Prvenství v řešení pitného režimu žáků má také Gymnázium Františka Křižíka a základní škola v Plzni, které před novým školním rokem připravilo svým studentům překvapení v podobě dvou výdejníků LOKNI Office s chlazenou perlivou a neperlivou vodou, kterou si mohou bezplatně doplnit do svých lahví.  

 

Řešení LOKNI Office na Gymnáziu Františka Křižíka a základní škole v Plzni